=- Firma Profili -=

 

 

GELİR ISITMA SİSTEMLERİ; Konya'da Uzun yıllardır ısıtma sistemleri malzemelerinin satışı ve anahtar teslimi ısıtma sistemleri montajı alanında profesyonel olarak faaliyet göstermektedir.

Hizmet verdiğimiz sektörde kullanılacak ürün ve malzemelerin kalitesinin, montaj aşamasında usta işçiliğin, söz verilen zaman içinde yapılacak montajın ve ekonomik fiyatın çok önemli olduğunu belirtmek isteriz.
Geçen zaman içinde pek çok kalorifer ve doğalgaz tesisatı ile yerden ısıtma tesisat yapımı, kalorifer kazanı ve kalorifer sobası montajı, güneş enerji sistemlerinin kurulumu ve sıcak su boyler montajı ile sıhhi tesisat işlerinin altına imza attık. Gelecekte de kaliteli malzeme, usta işçilik ve ekonomik fiyattan asla taviz vermeden bu sayıları çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz.

Hizmet ve Faaliyetlerimiz Arasında;

Kalorifer Tesisatı döşenmesi, Doğalgaz Tesisatı yapımı, Güneş Enerji Sistemleri kurulumu, Kalorifer Kazanı Montajı, Yerden Isıtma Tesisatı yapımı, Temiz Su Tesisat işleri, Kalorifer Kazanlarının satışı, Boyler Kazanlarının satışı ile Tesisat Malzemelerinin satışı yer almaktadır.

Konya kalorifer tesisatı, yerden Isıtma Tesisatı, zeminden ısıtma tesisatı, kalorifer peteği montajı, doğalgaz tesisatı, kalorifer peteği montajı, doğalgaz tesisat ustası, kalorifer tesisat ustası, kalorifer tesisatçısı, kalorifer petek tesisatı, kalorifer ısıtma tesisatı, kat kalorifer tesisatı